...

Co możemy dla ciebie zrobić?

Gry i warsztaty integracyjne

Realizujemy gry terenowe, scenariuszowe, miejskie zarówno w terenie oraz pomieszczeniach zamkniętych. 

#Gry integracyjne
#Gry edukacyjne
#Gry szkoleniowe

Realizujemy

  • Opracowywanie scenariuszy gier oraz zadań
  • Kompleksowa organizacja wyjazdów, integracji, szkoleń
  • Tworzenie innowacyjnych programów angażujących pracowników, wzmacniających więzi w zespole.
  • Realizacja symulacji biznesowych, pomagających w doskonaleniu umiejętności współpracy i komunikacji oraz lidera
  • Realizacja gier edukacyjnych
  • Działania promocyjne i sprzedażowe w formie gier, zabaw, animacji

przykładowe typy gier i warsztatów

Gry miejskie

Odkryj z zespołem wyjątkowe miejsce, poznaj ich historię i wzmocnij więzi w zespole.

Organizujemy gry miejskie, które opowiadają historie dane miejsca. Zadania przygotowane są w taki sposób, aby łączyć wartość rozrywkową z edukacyjną oraz rozwojową. Na każdym etapie na graczy czekają zespołowe zadania do wykonania, które różnią się od siebie, dzięki czemu nie wkrada się ani na chwilę, a także, które wymagają różnego podejścia, umiejętności. Gracze otrzymują również wszelkie potrzebne materiały, aby móc odnajdywać tropy, punkty zadaniowe, kolejne fragmenty historii oraz elementy prowadzące do wspólnego finału – sukcesy.

Wyjazdy motywacyjne

Uwolnij MOC i potencjał spędzając niezapomniane chwile z zespołem.

Zapewniamy kompleksową organizację wyjazdów motywacyjnych, które przyczynią się do wzrostu efektywności i zaangażowania w pracy.. Projektujemy wyjazdy motywacyjne dopasowane do specyfiki Twojego biznesu, uwzględniając indywidualne preferencje i cele.Tworzymy wyjątkowe doświadczenia, które zostają w pamięci i sercach. Wyjazdy motywacyjne to doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas poza biurem, budując więzi i wzmacniając współpracę między pracownikami. Zapewniamy, że Twój zespół będzie pełen energii do podjęcia dalszych wyzwań.

Team building

Zorganizuj z nami niezapomniane zajęcia dla swojego zespołu.

Specjalizujemy się w organizacji i moderacji zajęć integracyjnych w oparciu o autorskie gry i programy team buildingowe. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do firm oraz przedsiębiorstw, szukających sprawdzonych a przy tym innowacyjnych pomysłów na integrację swojego zespołu.

Oferta skierowana jest do firm, przedsiębiorstw i instytucji, które poszukują sprawdzonych atrakcji integracyjnych na swoje eventy, wyjazdy i imprezy integracyjne lub kameralna spotkania.

Warsztaty zespołowe

Realizujemy warsztaty z komunikacji i współpracy zespołowej, motywacji i zarządzania przez cele, kreatywności i twórczego myślenia w formie gier i zespołowych zadań. Zajmujemy się kompleksową obsługą, przygotowaniem oraz zapewnieniem kadry trenerskiej. Odpowiadamy za cały scenariusz, agendę, logistykę wydarzenia. W zależności od charakteru, typu, formy dobieramy odpowiednie metody i sposoby na realizację scenariusza spotkania.

ZAUFAJ, TO DZIAŁA!

Korzyści dla zespołu


Team building atrakcyjny, skuteczny sposób na rozwój i wzmocnienie każdego zespołu. Efektywność bierze się z powodu wspólnego celu oraz sensu działania. Na rodzaj tej aktywności składają się wszelkiego rodzaju świadome procesy integracyjne, mające na celu utworzenie sprawnie działającego zespołu. Efektywne budowanie zespołu można przeprowadzić w obrębie nowej grupy osób, które dopiero się poznają lub zastosować w przypadku istniejącego już zespołu. Jest to również świetny sposób, aby odpowiedzieć na problemy w zespole i pozytywnie wpłynąć na ich rozwiązanie.

Poprawa komunikacji

Poprzez odpowiednie zespołowe zadania wpływamy na poprawę współpracy i synergii w zespole, co przekłada się na funkcjonowania całej firmy. Wzmocnienie więzi w zespole, zwiększenie świadomości ról oraz umiejętności oraz lepsze rozumienie się w zespole poprzez poprawę komunikacji, przekłada się bezpośrednio na wzrost efektywności wszystkich prowadzonych działań. Działania team buildingowe mają na celu budowanie świadomości ważnej roli każdego członka w zespole.

Skuteczne wdrożenie

Nasze warsztaty pozwalają skutecznie wprowadzić nowych pracowników do firmy lub nowego projektu. Skutecznie, czyli w sposób, który pozwala na efektywne rozpoczęcie współpracy. Ich podejście do realizacji przygotowanych zadań pozwala dostarczyć wiedzy o ich poziomie zaangażowania oraz konkretnych umiejętnościach. Możliwe jest ocenienie mocnych i słabych stron każdego uczestnika, jego poziomu zaangażowania w działania zespołowe oraz umiejętności takich jak m.in.: kontrola czasu, reakcji na sytuacje konfliktowe, radzenie sobie w trudniejszych momentach, radzenia sobie z rozwiązywaniem wykreowanych problemów.

Wzmocnienie więzi

Nasze gry pozwalają efektywnie budować i wzmacniać pozytywne relacje wśród członków każdego zespołu. Nad wszystkim czuwają wykwalifikowani trenerzy oraz instruktorzy oraz trenerzy. Pracujemy, w taki sposób, aby każdy z uczestników czuł się wartościowy, potrzebny oraz widział sens zespołowego działania. Nasze zadania zaprojektowane są, w taki sposób, aby nikt nie czuł się wykluczony, a żeby, każdy mógł aktywnie i będąc w pełni zaangażowanym uczestniczyć we wszystkich wspólnych aktywnościach. 

Zaciekawiony?
Skontaktuj się z nami

Szukasz pomysłu na wydarzenie, szkolenie, grę zespołową. Potrzebujesz wzmocnić zespół, pokazać szerszej publiczności swoją markę na rynku, rozwinąć kompetencje i umiejętności, zorganizować wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie?
Zapraszamy do kontaktu

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.