...

Atrakcyjne miejsca eventowe na mapie Śląska

Atrakcyjne miejsca eventowe na mapie Śląska

Event Slask- Fantastyczne miejsca na sląsku

Śląsk jest pełen fantastycznych miejsc, które pozwolą zorganizować niezapomniane wydarzenie.

Na śląsku jest wiele atrakcyjnych miejsc. Jest to region pełen atrakcyjnych miejsc, które przyciągają turystów z całej Polski. Oprócz strefy industrialnej, można tu znaleźć przepiękne tereny zielone, z górami i historią w tle. Organizacja wydarzeń na Śląsku może być nie tylko interesująca, ale też nietypowa, dzięki możliwościom jakie dają niebanalne przestrzenie, takie jak dawne fabryki, kopalnie, drukarnie czy browary.

Klienci z całej Polski, nie ukrywają prawdziwej radości, kiedy uczestniczą w wydarzeniach, które organizujemy dla nich w naszych rodzinnych stronach. Śląsk to nie tylko strefa industrialna to też przepiękne treny zielone, z górami i historią w tle.

Polecane miejsca na Śląsku

Eventy odbywają się w surowych wnętrzach dawnych fabryk, kopalni, drukarni czy browarów. Surowe cegły i minimalistyczne wnętrza stanowią wspaniały kontrast dla kolorowych strojów weselników i bieli obrusów.

W tych pięknych, nietypowych miejscach zorganizowałem już nie jedno wydarzenie w niepowtarzalnym klimacie.

Serdecznie polecamy takie miejsca jak m.in

Jura Krakowsko-Częstochowska

To malowniczy region w południowej Polsce, położony między Krakowem a Częstochową. Jest to obszar górzysty, z licznymi wzgórzami, skałami i dolinami, który słynie z pięknych krajobrazów oraz licznych atrakcji turystycznych i rekreacyjnych.

Zabytkowa Kopalnia Guido

To niebanalna przestrzeń do realizacji najbardziej niepowszednich wydarzeń i eventów. Kameralne oświetlenie i znakomite warunki akustyczne perfekcyjnie spełniają wymagania zarówno sali koncertowej, jak i podziemnego teatru.

Łaźnia Łańcuszkowa 

Powstała w 1890 roku Łaźnia Łańcuszkowa, jest centralną częścią kompleksu Sztolni Królowa Luiza. To potężna budowla o industrialnym klimacie. Trzy połączone ze sobą sale o wyjątkowej architekturze i niebywałych możliwościach aranżacyjnych, stanowią przestrzeń umożliwiającą organizację koncertów, gal, imprez i bankietów.

Szyb Bończyk 

To miejsce niezwykłe. Tu historia spotyka się z teraźniejszością, tu tradycja ma swój najlepszy smak. W jedynym z nielicznych takich w Polsce, zachowanym od zapomnienia górniczym pejzażu, odbywają się najważniejsze wydarzenia.

Szyb Maciej-Dziś jedna z lepszych restauracji na Śląsku

To zespół obiektów dawnej Kopalni „Concordia”, a później „Pstrowski” w Zabrzu – Maciejowie. kultywuje tradycje górnicze, które współistnieją w Szybie z nowoczesnym designem oraz wyróżniającą się na mapie gastronomicznej śląską restauracją. To miejsce, w którym zjecie Państwo doskonały posiłek przy akompaniamencie najlepszych trunków i dobrej muzyki.Posiada również przestrzeń szkoleniową.

Walcownia Cynku w Katowicach – Szopienicach-Dla rozwoju Sląska

To zabytek wpisany w industrialne dziedzictwo regionu, który realnie wpłynął na rozwój Śląska. To największa poprzemysłowa hala na Śląsku udostępniona dla zwiedzających i organizacji wydarzeń.

Browar Obywatelski Tychy 

Dysponuje największą na Śląsku, zrewitalizowaną postindustrialną przestrzenią eventową o powierzchni 1600 m2. 3000 osób w plenerze, 400 osób w sali industrialnej, 300 samochodów na parkingu – to cyfry dedykowane dużym wydarzeniom.

Szyb Wilson 

znajduje się na terenie byłego szybu kopalnianego KWK „Wieczorek”, którego historia sięga 1826 roku. Obecnie ten zabytkowy obiekt stanowi m.in. przestrzeń ekspozycyjną dla Galerii Szyb Wilson (powierzchnia blisko 2500 m2). Składają się na nią trzy sale tzw. Mała Galeria, Średnia Galeria i Duża Galeria.

Znajdziemy i zorganizujemy…

Wszystkie te miejsca charakteryzują się surowymi cegłami i minimalistycznymi wnętrzami, które stanowią wspaniały kontrast dla kolorowych strojów weselników i bieli obrusów. Każde z tych miejsc posiada niepowtarzalny klimat i możliwości aranżacyjne, które pozwolą na zorganizowanie wydarzenia na najwyższym poziomie. Organizacja wydarzeń to nie tylko nasza pasja ale też specjalność.

Podobał Ci się artykuł? Zobacz też: Myślenie projektowePunkt skupienia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobał Ci się post? Będzie mi bardzo miło, jeśli go udostępnisz :)
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Dodaj komentarz

Dariusz Jaszcz

Dariusz Jaszcz

Zorganizuję dla Twojego zespołu najlepsze wydarzenie. Zapraszam do kontaktu.
Tel.: 518 292 001

Krótko o mnie

Zawodowo zajmuję się organizacją wydarzeń firmowych, prowadzeniem szkoleń ze sprzedaży oraz komunikacji, pisaniem treści oraz wystąpieniami publicznymi. A także design thinking,

 

Poprzednie posty

Bez kategorii
dariuszjaszcz

Jak budować skutecznie zespół – teambulding w praktyce

Grywalizacja, czyli zastosowanie elementów gier w biznesie, może przynieść wiele korzyści dla firm. Oto kilka z nich:

Motywacja pracowników: Grywalizacja może pomóc w motywowaniu pracowników poprzez wprowadzenie elementów rywalizacji, nagród i osiągnięć. Pracownicy chętniej angażują się w zadania, kiedy mają okazję zdobyć punkty, odznaki lub nagrody

Czytaj więcej »
Bez kategorii
dariuszjaszcz

Rola opowieści w sprzedaży – storytelling w praktyce

Grywalizacja, czyli zastosowanie elementów gier w biznesie, może przynieść wiele korzyści dla firm. Oto kilka z nich:

Motywacja pracowników: Grywalizacja może pomóc w motywowaniu pracowników poprzez wprowadzenie elementów rywalizacji, nagród i osiągnięć. Pracownicy chętniej angażują się w zadania, kiedy mają okazję zdobyć punkty, odznaki lub nagrody

Czytaj więcej »

Podoba Ci się mój kontent?

Zapisz się do newslettera aby nie przegapić kolejnych wpisów

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.